TEAMBUILDING

Teambuilding s námi - to je:

vzdělání

odpočinek

zdravý kolektiv

 

Pro Vaši firmu vymyslíme, zajistíme a připravíme školení první pomoci Vašich zaměstnanců zážitkovou formou přímo v terénu, nebo ve Vámi zvoleném prostředí. Kurz ale může být třeba součástí Vašeho firemního školení. Účastníci akce si vše prožijí takříkajíc na vlastní kůži. Podle Vašeho výběru si můžete zahrát roli zraněného nebo zachránce. Na výběr máme řadu modelových situací, ale klidně připravíme další, podle Vašeho přání. Váš kolektiv tak může dokázat, jak umí čelit nečekané výzvě. A protože, jak známo, společný zážitek posiluje soudržnost, máte jedinečnou příležitost stmelit Váš pracovní tým a motivovat jeho členy k vzájemné spolupráci. Motto našeho kurzu totiž zní:

Síla je v týmu!

Všichni se mohou naučit, jak se chovat u dopravní nehody, jak pomoci zraněnému při pádu z výšky, při tonutí, nebo třeba kolegovi z kanceláře při náhlém kolapsu. V průběhu řešení takto vypjatých scénářů zjistíte, že se v krizových situacích můžete spolehnout jeden na druhého, že šéf je prima chlap a umí přiložit ruku k dílu a kolegyně umí podpořit tým.

Součástí Vašeho týmového dne může být i nácvik krizové komunikace, prevence stresu v podobě copingových strategií a prevence syndromu vyhoření.