Ohlasy na naše kurzy

Dobrý den milí záchranáři,

chtěli bychom Vám poděkovat za úžasnou prezentaci školení zásad první pomoci v naší firmě. Ohlasy účastníků  byly vesměs nadšené , školení pro naše zaměstnance bylo velkým přínosem. Kladně hodnotíme především praktické ukázky konkrétních situací , kdy jsme si mohli  osobně vyzkoušet, jak se chovat v krizových situacích , kdy jde o život člověka.
Moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů ve vaší náročné práci.
Zaměstnanci Detechy, ch.v.d


Dobrý den,

děkujeme za školení první pomoci panu Novákovi. Jako majitel stavební firmy jsem se rozhodl proškolit své zaměstnance v této základní dovednosti a pan Novák to dokázal velice skvěle, poutavě, názorně a tímto mu mockrát děkujeme. Třeba se mu podařilo v budoucnu zachránit někomu život skrze nás. Určitě udělám v budoucnu školení další a budeme se v tomto směru dál vzdělávat s První Pomoc Snadno.

S pozdravem

Matěj Dachovský

Jednatel společnosti, Stavdach s.r.o.


Dobrý den,

     Chci Vám ještě jednou za naši firmu moc poděkovat za v pořadí už druhou perfektní zkušenost s kurzem první pomoci.
Vše bylo naprosto ukázkové, od domluvy, přes organizaci, srozumitelný výklad, profesionální přístup až po samotné nácviky krizové komunikace a resuscitace. Všechny nás to moc bavilo a efektivita kurzu byla potvrzena i tím, že si kolegové z loňského kurzu vše pamatovali a uměli správně odpovědět na položené otázky.
Takto by měla probíhat každá důležitá výuka 😊.  Osobně děkuji za skvělý zážitek a obohacení znalostí.

S pozdravem Bc. Sabina Kristenová

asistentka divize Venkovní vedení

PROFI EMG s.r.o.


Dobrý večer,
ráda bych Vám oběma ještě jednou poděkovala za velmi zajímavé odpoledne, během kterého jsem se naučila základy první pomoci. Naučily    jsme se masáž srdce, použití AED přístroje a taky jak komunikovat se záchrannou službou po telefonu před příjezdem sanitky.  Kurz byl pro mě velkým přínosem a ty tři hodinky utekly jak nic.
Ještě jednou moc děkuji a mějte se krásně.
S pozdravem Michaela Šulcová a Martina Kokrdová

 


 

 

 

 

Všichni účastníci si moc pochvalovali, co všechno si mohli vyzkoušet a že jsme je vlastně hodili trochu do vody 😊.Všichni ocenili, že jsme připravili něco, co nemají možnost absolvovat jen tak a co má obrovskou přidanou hodnotu. Za firmu zase bylo zajímavé sledovat, jak jednotliví lidé reagují na stresové situace, na práci v týmu nebo jak dalece se angažují. Rozhodně zjistím, zda by byl zájem o krizovou komunikaci, protože bylo vidět, že si s tím lidé opravdu nevědí rady. Určitě bychom to napasovali i na naše cíle a potřeby. Doufám, že budeme mít možnost společně ještě něco připravit, protože jste opravdu bezkonkurenční!

Mějte se hezky.

Eliška Večeřová Employee Engagement Coordinator                                                              

 

 

 

 


 

 

Kurz první pomoci pod vedením p. Nováka u nás v organizaci PROSTOR PRO proběhl začátkem ledna 2019. Nový rok jsme lépe zahájit ani nemohli, bylo to skvělé. Měli jsme možnost vyzkoušet si masáž srdce, zotavovací polohu, použití AED, byl dostatek prostoru na dotazy a praktické informace a tipy. Při kurzu vládla příjemná atmosféra. Těšíme se na příště a doporučujeme i ostatním.

Bc. Marta Bergmanová

 

 

 


 

 

Již po druhé jsme pořádali  základní kurz první pomoci s organizací První pomoc snadno. Moc se nám líbí jejich profesionální, ale zároveň vlídný lidský přístup. Kurzy mají výborně zpracovaný postup a vše je předkládáno a prezentováno jednoduše a jasně. Osobní přístup ke každému v modelových situacích je velice přínosný. Za naší organizaci můžeme První pomoc snadno maximálně doporučit.

Rebels, Petr Gotvald                                   

 

 

 

 

 

 


 

 

Dobrý den,

ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala za velmi poučné odpoledne, během kterého jsme si znovu osvěžily základy první pomoci.
Prakticky jsme si vyzkoušely masáž srdce, použití AED přístroje a dokonce se i naučily, jak správně a efektivně telefonicky komunikovat se
záchrannou službou. Vámi perfektně vedený kurz byl pro nás velkým přínosem, všechny jsme byly nadšené.
Přejeme Vám hodně energie k další práci!

Za celý tým DentMode, Linda Merhulíková

 

 


 

 

 

Dobrý den.

Děkujeme za to že jste nám laikům věnovali svůj čas a zbavili nás také strachu z paniky,která vznikne při setkání s člověkem,který potřebuje naši pomoc.Děkujeme třeba se ještě uvidíme na dalším kurzu.

Tláskalová 

 

 

 

 


 

Dobrý den , posílám Vám pár  slov o Vašem kurzu.

Ráda bych ještě jednou poděkovala za kurz základní neodkladné resuscitace .Kurz byl veden velmi srozumitelně a přátelsky.  Byly to příjemně strávené 3 hodiny v neděli odpoledne .
S pozdravem
Lukešová